Cariere

Suntem in cautare de oameni pasionati de domeniul audio si de iluminat, oameni care vor sa faca din jobul lor o activitate placuta.Pretuim si rasplatim eficienta, loialitatea si implicarea acestora. Tocmai de aceea, daca vrei sa lucrezi alaturi de noi, aplica pe office@amro.ro.
Iata care sunt pozitiile vacante:

Agent vanzari Audio si Iluminat B2B (Product Manager)

Descriere Post:

- Vanzare, prin identificare de potentiali clienti, ofertare, negociere, incheiere contract si urmarirea durularii acestuia.

- Promovare, catre reteaua de distributie si canalele specifice.

- Extinderea retelei de distributie pentru produsele aflate in portofoliu.

Responsabilitati:

- Ofera suport clientilor, prin informatii despre produse, preturi, stocuri etc.

- Consiliere,  in scopul achizitionarii produselor promovate.

- Mentine relatia cu clientii actuali;

- Imbunatateste in mod activ si proactiv

- Extinde reteaua de distributie si cauta noi canale de promovare a produselor. c

- Raportarea periodica a activitatii de promovare/vanzare.

- Intocmeste contracte, urmareste livrarile si incasarile produselor.

- Raporteaza saptamanal si lumnar activitatea de vanzare/promovare.

Cerinte:

- Experienta de minim 6 luni in vanzari, contact direct cu clientii, vanzari catre persoane juridice, sau vanzari catre santiere de constructii, telematketing/telesales.

- Operare PC si utilizare a pachetului Office

- Studii medii sau superioare tehnice sau economice

- Lucru independent/in echipa.

- Persoana organizata, responsabila, atenta la dealii.

- Sa ai abilitati de vanzari si sa fii pasionat de munca ta.

- Implicat si autodidact;

-Avantaj: experienta anterioara in domenii conexe: AV/IT/Security

Oferta

-Salarial pe masura performantei;

- Un mediu de lucru stabil, orientat pe cunoastere si perfectionare

Jobul este ceea ce iti doresti?

Atunci, vream sa te cunoastem! Avem nevoie de tine in echipa. Aplica acum, trimite-ne CV-ul pe office@amro.ro

Loading...
Loading...